AKTUALITY

NOVÝ SEMINÁŘ 10. března 2018 Prevence rizik v jezdectví v praxi včetně právní problematiky!

S radostí si Vám dovolujeme oznámit, že jsme pro Vás připravili další seminář který se bude zabývat kritickými situacemi, se kterými se můžete setkat. Tentokrát v sobotu 10. března 2018 v Líbeznicích v multifunkční hale. Na základě zpětné vazby od účastníků prvního semináře, který se zabýval uvedenou problematikou víceméně teoreticky jsme připravili program, který se bude zabývat praktickou stránkou a navíc jsme zařadili přednášku právničky na velmi ožehavé téma odpovědnosti.

Lektorský tým bude tvořit Pavel Čechovský, zakladatel „koňské záchranky“ se svým kolegou Tomášem Förchtgottem – záchranářem s bohatými zkušenostmi z terénu,  MVDr. Dominika Švehlová, protagonistka velmi sledovaného pořadu na EquiTV.cz a autorka několika publikací. Právní problematiky se ujme právnička a zároveň aktivní jezdkyně Mgr. Lucie Žulavská.
Také budou přítomny makety koní v životní velikosti, Emil a Renda, na kterých se školí jednotky HZS.

CENA SEMINÁŘE JE 1.550 Kč včetně DPH

SNIŽENÁ CENA PRO STUDENTY A ÚČASTNÍKY PŘEDCHOZÍCH KURZŮ JE 1.250 Kč včetně DPH

Program začíná v 10 hodin a plánovaný konec je na 17 hod.  V ceně je oběd, občerstvení v podobě coffee breaků a materiály z přednášek.

Zájem  je veliký, míst máme ale dost, tak se nezapomeňte včas přihlásit zde na našem webu www.equisafe.cz. Přihlašovací formuláře budou k dispozici začátkem února. Přihlášky jsou platné po připsání platby. Každému z přihlášených zasíláme informaci o přijetí přihlášky a po spárování platby zasíláme daňový doklad. V případě dotazů nás kdykoliv kontaktujte. Buď na FB nebo na všech uvedených kontaktech na našich stránkách. Těšíme se na vás 🙂

PŘIHLÁŠKY ZDE:

Přihláška on-line

 

 

Jak to začalo

Před více než rokem jsem se začala velmi aktivně zabývat zvýšením bezpečnosti jezdectví formou článků, které se objevují na nejčtenějším jezdeckém serveru. První článek vznikl v návaznosti na tragickou událost, která mě přiměla zamyslet se nad našim chováním v přítomnosti koní.

Věřím, že jsme si všichni vědomi rizikovosti této záliby. Přesto jsem cítila (a stále cítím) potřebu osvěty v tomto odvětví.

Vedla mě k tomu téměř dvacetiletá praxe v oblasti jezdectví v pozici cvičitele jezdeckých škol a stájí.

Vždy jsem kladla velký důraz na bezpečnost a prevenci úrazů. I přes všechny mé snahy jsem se setkávala s nepříjemnými situacemi, ze kterých jsem se snažila poučit a zkušenosti předávat dál.

Toto je hlavní důvod, proč vznikl projekt EQUISAFE.CZ.

Ve spolupráci se společností MEDIM, spol. s r.o., která se od roku 1993 věnuje vzdělávání formou seminářů a konferencí, jsme tento projekt přivedli k životu a věříme, že díky vzájemnému know-how vám můžeme přinést maximum informací, které přispějí k větší vzdělanosti v oblasti prevence rizik jezdectví.

Budeme rádi za veškeré podněty a oblasti, ve kterých cítíte potřebu získat více informací.

S přáním, ať se vám nikdy nic nestane

Dana Kusebauchová
koordinátorka projektu EQUISAFE.CZ